Elektryzator AGRI-500 to uniwersalne urządzenie przeznaczone do zasilania ogrodzeń elektrycznych dla zwierząt takich jak psy, drób, konie.
Dzięki możliwości zasilania z akumulatora 12 V (np. samochodowego) lub z sieci 230 V, elektryzator może pracować zarówno w terenie, jak i w pobliżu zabudowań. Zasilanie sieciowe umożliwia dołączony do zestawu zasilacz z odpowiednimi złączami.
Urządzenie doskonale sprawdza się przy ogrodzeniach o długości linii do 10 km, zwłaszcza na terenach pozbawionych bujnej roślinności.
Solidna, szczelna obudowa skutecznie chroni elektryzator przed wilgocią, wodą i zanieczyszczeniami, co gwarantuje jego niezawodność w różnych warunkach pogodowych.
Model AGRI-500 wyróżnia się bezawaryjną pracą, prostą obsługą, nowoczesną konstrukcją oraz atrakcyjną ceną.
Produkt objęty jest 12-miesięczną gwarancją.
Dlaczego warto wybrać elektryzator AGRI-500?
✴️Uniwersalne zasilanie - możliwość pracy zarówno z akumulatora 12 V, jak i z sieci 230 V (zasilacz w zestawie) zapewnia elastyczność w każdych warunkach.
✴️Skuteczna praca do 10 km ogrodzenia - idealny do zabezpieczania pastwisk, wybiegów i padoków, szczególnie na terenach bez bujnej roślinności.
✴️Trwała konstrukcja - solidna, szczelna obudowa chroni urządzenie przed wilgocią, kurzem i zabrudzeniami, gwarantując długą żywotność.
✴️Bezpieczeństwo i niezawodność - w pełni bezpieczny dla ludzi i zwierząt; generuje krótkotrwały impuls, który skutecznie odstrasza, nie powodując obrażeń.
✴️Łatwa obsługa i przystępna cena - nowoczesna, prosta w użyciu konstrukcja i wysoka efektywność w codziennym użytkowaniu.
Parametry produktu:
-
napięcie wyjściowe maks.: 9500 V
-
napięcie wyjściowe pod obciążeniem 500 Ohm: 3200 V
-
energia wejściowa impulsu: 0,6 J
-
energia wyjściowa: 0,4 J
-
pobór prądu: 80 mA
-
maks. długość linii ogrodzenia: 10 km
-
zasilacz umożliwiający podłączenie urządzenia do sieci: 12 V / 100 mA