100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )
Darmowa dostawa od 400,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Poidła dla bydła

( ilość produktów: 3 )
KolorKolor
PojemnośćPojemność
PrzeznaczeniePrzeznaczenie
ZastosowanieZastosowanie
MateriałMateriał

Hodowanie i utrzymywanie zwierząt gospodarskich wymaga zawsze właściwego przygotowania, dlatego też chcemy zachęcić Państwa do zwrócenia uwagi na wysokiej jakości poidła dla bydła, które stanowią jeden z elementów, których nie ma prawa zabraknąć w żadnym gospodarstwie. Dostęp do wody pitnej jest niezwykle ważny dla bytowania zwierząt stąd też umieszczenie odpowiedniego poidła we właściwym miejscu jest obowiązkiem każdego właściciela.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo różnego rodzaju poidła dla bydła charakteryzujące się wysoką jakością i przystępną ceną. Wśród naszych produktów znajdują się zarówno kompleksowe poidła jak też pojedyncze elementy. Przykładem mogą być akcesoria takie jak zawory czy też obejmy. Wśród proponowanych poideł znajdziecie natomiast takie, które przeznaczone są dla koni, krów czy też krów, a dodatkowo oferujemy również uniwersalne modele. W ofercie posiadamy różne rodzaje poideł, które charakteryzują się solidnym wykonaniem oraz dużą trwałością. Dodatkowo oferujemy poidła o różnej pojemności.

Poidła dla bydła – wybierz wygodny system pojenia zwierząt

Stały dostęp do wody jest niezbędny, aby zachować odpowiedni dobrostan zwierząt. Poidła dla bydła znacznie ułatwiają hodowcy zapewnienie odpowiedniej ilości wody, która jest konieczna do ich prawidłowego funkcjonowania. Poidła dla zwierząt, jakie można znaleźć w naszej ofercie, są wykonane z trwałych materiałów, dzięki temu zwierzęta hodowlane będą miały stały dostęp do wody, co z pewnością przełoży się na ich zdrowie oraz wydajność. Jeśli nie chcesz dłużej zastanawiać się, jak zadbać o prawidłowe nawodnienie bydła, zobacz, jakie poidła są dostępne w Pan Farmerek!

Poidło dla bydła – postaw na sprawdzone produkty

Poidło dla bydła, jakie znajdziesz w naszej ofercie, możesz wygodnie zamontować na optymalnej dla zwierzęcia wysokości. Technologia poideł dostępnych w Pan Farmerek pozwala na utrzymanie stałej ilości wody w poidle, dzięki czemu Ty nie musisz się tym martwić. Poidło dla bydła wyposażone jest również w specjalny korek spustowy, dzięki któremu utrzymasz je w czystości bez żadnego problemu. Z pewnością łatwo usuniesz z poidła resztki paszy, czy inne zabrudzenia, jakie mogą się w nim pojawić, przez co zapobiegniesz rozmnażaniu się wszelkim szkodliwym dla zwierząt mikroorganizmom.

Poidła dla krów – zadbaj o prawidłowe nawodnienie zwierząt

Uniwersalne poidła w sklepie Pan Farmerek bez problemu dopasujesz do potrzeb swojego stada. W naszej ofercie poza kompleksowymi poidłami znajdziesz także elementy, takie jak m.in. zawory, które pozwolą Ci na naprawę lub ulepszenie funkcjonowania poidła dla krów. Poidła te posiadają podłączenie zarówno z lewej, jak i prawej strony, dzięki czemu wygodnie umieścisz je w wybranym kojcu bez konieczności dostosowywania całej instalacji pod wybrany model.

Poidło dla krów – niezbędnik każdego hodowcy

Hodowca na swoich barkach dźwiga wiele obowiązków. Jednym z nich jest dbanie o zapewnienie stałego dostępu do wody. Wygodne poidło dla krów, które jest dobrze zamontowane, nie przechyla się i jest stabilne. Wykonane z odpornych na uszkodzenia materiałów jest nie do zdarcia, nawet gdy znajdzie się w kojcu najbardziej niesfornego zwierzęcia. Zawór poidła został zabezpieczony, dzięki czemu zwierzę nie ma do niego dostępu – sprawia to, że woda nie przelewa się i zawsze jest na odpowiednim poziomie. Szukasz nowoczesnych i sprawdzonych rozwiązań, które pomogą Ci zadbać o dobrostan zwierząt w Twoim gospodarstwie? W sklepie Pan Farmerek znajdziesz sprawdzone poidła dla krów. Sprawdź nasz asortyment!

pixelpixelpixelpixel