100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )
Darmowa dostawa od 400,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Izolatory do drutu i plecionki

( ilość produktów: 20 )
PrzeznaczeniePrzeznaczenie

Stworzenie bezpiecznego i skutecznego ogrodzenia elektrycznego, zwłaszcza w przypadku pastucha elektrycznego, wymaga solidnego wyposażenia się w niezbędne elementy i akcesoria. Jednym z kluczowych komponentów takiego systemu są izolatory do drutu. W naszym asortymencie znajdziesz szeroki wybór izolatorów, które zapewnią nie tylko bezpieczeństwo, ale także skuteczne działanie całego pastucha elektrycznego.

Dlaczego izolatory do drutu są niezbędne?

Izolatory do drutu pełnią kluczową rolę w systemach ogrodzeń elektrycznych. Ich głównym zadaniem jest izolowanie przewodzącego drutu lub plecionki od podpory lub konstrukcji, co zapewnia bezpieczną i skuteczną pracę pastucha elektrycznego. Izolatory do drutu są tak zaprojektowane, aby praktycznie uniemożliwić przechodzenie prądu elektrycznego z przewodzącego drutu na podporę lub konstrukcję, co jest kluczowe dla zapewnienia skuteczności pastucha elektrycznego.

Izolatory do drutu – różne rodzaje

Oferowane w naszym asortymencie izolatory do pastucha, które przeznaczone są do plecionek i drutów to między innymi izolatory z wkrętem, przybijane na gwoździe czy też wyposażone w specjalny zatrzask. Izolatory do drutów z wkrętem idealnie nadają się do drewnianych konstrukcji. Natomiast izolatory do drutu z zatrzaskiem to rozwiązanie, które umożliwia szybkie i pewne mocowanie drutu. Dzięki specjalnemu zatrzaskowi, możesz łatwo i bezpiecznie zamocować drut, zapewniając stabilność ogrodzenia. W zależności od potrzeb możecie Państwo wybrać pojedyncze sztuki izolatorów lub też zdecydować się na zakup całego opakowania. 

Izolatory do drutu – odpowiedni wybór

Wybierając idealny izolator do drutów warto wziąć pod uwagę rodzaj ogrodzenia, drutu czy plecionki, a także warunki środowiskowe, w których będzie działać pastuch elektryczny. Nasza oferta zawiera zarówno izolatory do drutu w małych opakowaniach, które są idealne do napraw lub małych projektów, jak i opakowania z większą ilością izolatorów, które mogą być przydatne przy większych projektach.

Izolatory do drutu

Izolatory do drutu są kluczowym elementem bezpiecznych i skutecznych ogrodzeń elektrycznych. Nasza oferta obejmuje różnorodne modele, dzięki czemu możesz znaleźć idealne rozwiązanie dla swojego projektu. Wybierając izolatory do drutu od nas, masz pewność, że Twój pastuch elektryczny będzie działał efektywnie i zapewniał bezpieczeństwo Twoim zwierzętom oraz otoczeniu.

pixelpixelpixelpixel