100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )
Darmowa dostawa od 400,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Pastuchy dla psów

( ilość produktów: 10 )
Przedziały cenowePrzedziały cenowe
Paliki w zestawiePaliki w zestawie

Zarówno gryzonie i zwierzęta hodowlane, jak też domowe psy czy koty mogą stanowić duże utrapienie dla właścicieli gospodarstwa, gdyż uciekają przez ogrodzenie i nierzadko niszczą uprawy. Często takie ucieczki kończą się pogryzioną siatką i zdewastowanym ogródkiem. Z tego względu korzystnym rozwiązaniem jest proponowany przez nas pastuch dla psa. Zasadą działania nie różni się niczym od innych typów ogrodzeń elektrycznych, ale jego budowa jest nieco inna. Różnice polegają tutaj przede wszystkim na gęstości siatki, która w przypadku mniejszych psów, aby nie zdołały się one przez nią przecisnąć, musi posiadać mniejsze oczka niż w przypadku psów większych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo gotowe zestawy do tworzenia takich ogrodzeń elektrycznych, które są bezpieczne dla Waszych pupili. W zależności od potrzeb oraz wielkości posiadanych zwierząt możecie zdecydować się na konkretny rodzaj. Praktycznie każdy zestaw pastucha składa się z elektryzatora, izolatora, testera napięcia, tabliczki ostrzegawczej oraz linki. Taki zestaw z powodzeniem pozwoli Państwu stworzyć pastuch dla psa o dużym stopniu skuteczności, ale przede wszystkim bezpieczny.

Elektryczny pastuch dla psa - czyli elektryczne ogrodzenie

Elektryczny pastuch dla psa to nic innego jak elektryczne ogrodzenie. Jeśli Twojemu psu zdarza się uciekać i kończy się to pogryzioną siatką lub zdewastowanym ogródkiem, to elektryczny pastuch z pewnością okaże się trafnym rozwiązaniem. To urządzenie, które ma zapobiegać ucieczkom lub wydzielić w ogrodzie strefy zakazane, do których pies nie będzie mógł wejść. Dobierzesz go w zależności od wielkości posiadanego psa oraz własnych potrzeb. Zestawy dostępne w naszym asortymencie składają się m.in. się z elektryzatora, izolatora, tabliczki ostrzegawczej, testera napięcia oraz linki. To skuteczne i bezpieczne rozwiązanie!

Pastuch dla psa - czy jest bezpieczny?

Oferowany przez nas wysokiej jakości elektryczny pastuch dla psa jest w pełni bezpieczny. Impulsy prądu nie stanowią zagrożenia dla zdrowia i życia. To świetna alternatywa dla ogrodzeń z drutu kolczastego. Pastuch dla psa to skuteczne i nieszkodliwe rozwiązanie. W chwili zetknięcia się pupila z przewodami ogrodzenia elektrycznego następuje odczucie minimalnego dyskomfortu spowodowane przepływem impulsu elektrycznego. Impulsy te, nie stanowią żadnego zagrożenia dla czworonoga, powodując jedynie odruchowe cofnięcie się zwierzęcia od ogrodzenia. Z czasem, pies zacznie całkowicie unikać kontaktu z przewodami ogrodzeniowymi. Elektryczny pastuch pozwala wydzielić zakazane strefy, co pozwoli uniknąć ucieczki, zniszczenia ogrodzenia lub upraw w ogródku. W naszej ofercie znajdziesz kompletne zestawy przeznaczone zarówno dla małych, jak i dużych psów.

Pastuch elektryczny dla psa - jaki kupić?

Pastuch elektryczny dla psa pozwoli nie tylko zapobiec zniszczeniom w ogrodzie, ale również zapewni Twojemu pupilowi bezpieczeństwo. Uciekający piec jest narażony między innymi na potrącenie przez samochód, a oferowany przez nas pastuch dla psa pozwoli uniknąć tego typu nieprzyjemnych sytuacji. Jak zatem wybrać zestaw dostosowany do indywidualnych potrzeb? Przede wszystkim należy wziąć pod uwagę wielkość psa oraz obwód terenu. W naszym sklepie internetowym dostępny jest również zestaw dla psów rozrywających lub przechodzących pod siatką.

Pastuch na psa - bezpieczne i skuteczne rozwiązanie

Dostępny w naszej ofercie pastuch na psa to niezwykle skuteczne rozwiązanie, które jest w pełni bezpieczne. Urządzenie jest wykonane z trwałych elementów, dzięki czemu posłuży przez długi czas. Dodatkowo montaż elektrycznego pastucha jest niezwykle łatwy. To nowoczesne urządzenie, dzięki któremu możemy skorygować zachowania psa, chroniąc zwierzę przed niepożądanymi skutkami związanymi z ucieczką, a także uniknąć zniszczeń, które pies może spowodować w naszym ogródku.


pixelpixelpixelpixel