100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )
Darmowa dostawa od 400,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge
PojemnośćPojemność
+ Rozwiń- Ukryj
MarkaMarka
+ Rozwiń- Ukryj

Nasiona rolnicze, nasiona na poplon i trawy pastewne

Jeśli szukasz nasion rolnych od polskiego producenta, ta kategoria z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Znajdziesz tutaj nasiona facelii błękitnej, koniczyny, lucerny siewnej, gorczycy poplonowej oraz pozostałych mieszanek. Oferujemy nasiona rolnicze, nasiona na poplon, nitraginę i trawy pastewne, więc każdy z łatwością wybierze produkt na miarę indywidualnych potrzeb. Nasiona są dostępne w opakowaniach o różnych pojemnościach, w tym 1 kg, 5 kg, a nawet 25 kg, co jeszcze bardziej ułatwia dokonanie zakupu. Postaw na polskie produkty ze sprawdzonego źródła!

Nasiona rolne – facelia, koniczyna i lucerna

Jakie dokładnie nasiona rolne oferujemy? Do wyboru jest na przykład facelia błękitna stosowana jako roślina paszowa i poplonowa na zielony nawóz. Krótki okres wegetacji sprawia, że facelia bardzo szybko pozwala osiągnąć pokaźne plony. Facelia jako poplon skutecznie spulchnia glebę, a że jest odporna na susze i przymrozki, nie wymaga czasochłonnej opieki.

W naszym asortymencie zobaczysz też koniczynę i lucernę siewną. Ta pierwsza jako pasza dostarcza dużo białka, wapnia, magnezu i fosforu. To roślina, która jest przeznaczona głównie na siano lub zielonkę. Natomiast lucerna siewna nadaje się na siano lub kiszonkę, a jej masa zielona obfituje w cenne składniki odżywcze, dlatego zawsze jest cenna dla zwierząt hodowlanych.

Nasiona rolnicze – gorczyca i mieszanki strączkowo-zbożowe

Jako nasiona rolnicze, dużą popularnością cieszy się mieszanka poplonowa strączkowo-zbożowa, której formuła jest oparta między innymi na kukurydzy, grochu i słoneczniku. Nadaje się jako zielona masa bogata w białko cenne dla zwierząt, ale i stanowi poplon przyorany, specjalny nawóz zielony wspierający strukturę gleby. W ofercie mamy też poplon ścierniskowy w postaci gorczycy – odpowiednio rozwinięta jest w stanie zastąpić nawet 20 ton obornika.

Nasiona rolne w postaci traw pastewnych dla koni i bydła

W ofercie naszego sklepu nie mogłoby zabraknąć traw pastewnych, które nie tylko dbają o zdrowie i samopoczucie zwierząt, ale i kondycję pastwisk oraz wybiegów. Charakteryzują je starannie dobrane mieszanki względem konkretnych zwierząt – inne nadają się dla koni, a jeszcze inne dla bydła, co dokładnie precyzujemy w opisach produktów.

Nasiona rolne, trawy i nasiona na poplon z naszej oferty wyróżnia atrakcyjna cena, zróżnicowana pojemność i polska produkcja. Zyskujesz pewność, że wybierasz sprawdzone i bezpieczne produkty, które usprawnią Twoje prace w gospodarstwie. Sięgnij po nasze nasiona rolnicze!

pixelpixelpixelpixel