100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )
Darmowa dostawa od 400,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Odstraszacze zwierząt do samochodu

( ilość produktów: 2 )

Odstraszacze zwierząt do samochodu to innowacyjne urządzenie, które zapewniają skuteczną ochronę przed szkodnikami takimi jak kuny, szczury i myszy. Te niewielkie urządzenia wykorzystują potęgę ultradźwięków, aby skutecznie odstraszyć niepożądane stworzenia od naszych pojazdów. Odstraszacz na zwierzęta do auta pozwala na uniknięcie frustrujących problemów związanych z niszczeniem przewodów elektrycznych, hamulcowych, olejowych oraz chłodniczych, które często są skutkiem działalności gryzoni.

Samochodowy odstraszacz zwierząt 

Odstraszacze zwierząt do samochodu są niezwykle przydatnymi urządzeniami, które znajdują zastosowanie zarówno w przypadku pojazdów stojących w garażach, jak i tych pozostawionych na zewnątrz. Ich głównym celem jest ochrona samochodów przed potencjalnymi uszkodzeniami, które mogą być spowodowane przez gryzonie i inne małe zwierzęta.

Jak działa samochodowy odstraszacz zwierząt?

Odstraszacz na zwierzęta do auta jest wyposażony w dwa przewody zakończone oczkowymi konektorami. Łatwo je podłączysz pod śruby klem akumulatora, a dodatkowe gniazdo bezpiecznika zapewni ochronę przed przeciążeniem. Samochodowy odstraszacz zwierząt emituje fale ultradźwiękowe, które są poza ludzkim zakresem słuchowym, więc nie stanowią problemu dla kierowcy i pasażerów. Jednak dla kotów mogą okazać się nieprzyjemne, skutecznie odstraszając je od Twojego pojazdu. 

Dlaczego warto zainwestować w samochodowy odstraszacz zwierząt?

Samochodowy odstraszacz zwierząt to innowacyjne urządzenie, które jest w pełni bezpiecznie zarówno dla Twojego samochodu jak i zwierząt. Skutecznie odstrasza niechciane zwierzęta od pojazdu, dzięki temu nie musisz martwić się o naprawy takich elementów jak przewody elektryczne, hamulcowe, olejowe oraz chłodnicze. Wystarczy zamontować jeden samochodowy odstraszacz zwierząt, aby pozbyć się problemu. 

Automatycznie uruchamiany odstraszacz na zwierzęta do auta

Odstraszacz na zwierzęta do samochodu został tak zaprojektowany, aby po podłączeniu do akumulatora automatycznie się uruchamiał, eliminując potrzebę ręcznego włączania, natomiast, gdy silnik zostaje uruchomiony, produkt natychmiast wyłącza się, co oszczędza energię i unika zbędnego działania. Dzięki temu, że odstraszacz samochodowy posiada  oszczędny układ zasilania pozwala na długotrwałą pracę bez konieczności częstego ładowania, co stanowi istotną zaletę dla użytkowników poszukujących niezawodnych i wydajnych rozwiązań.

pixelpixelpixelpixel