100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )
Darmowa dostawa od 400,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Pastuchy dla kotów

( ilość produktów: 6 )
Przedziały cenowePrzedziały cenowe
Paliki w zestawiePaliki w zestawie

Pastuchy elektryczne dla kotów to gotowe zestawy idealnie przystosowane do ochrony danego terenu. W skład każdego zestawu wchodzą niezbędne elementy, które wystarczy ze sobą połączyć zgodnie z załączoną instrukcją. W asortymencie posiadamy różne modele pastuchów, które przeznaczone są właśnie dla małych zwierząt. Gotowy zestaw pozwala stworzyć bezpieczny dla otoczenia i skuteczny w działaniu pastuch, który zapewni komfort i wygodę. W skład przykładowego zestawu wchodzi: linka, izolatory, elektryzator, uziemienie, a także zasilacz i akcesoria.

Oferowane przez nas pastuchy są bezpieczne dla kotów, a zwierzę po zetknięciu z ogrodzeniem poczuje jedynie lekki ból, który odwiedzie go od wtargnięcia na dany teren. Taki pastuch elektryczny zabezpieczy każde miejsce, dlatego nie trzeba więcej martwić się o uprawy czy inne zwierzęta gospodarskie. Polecamy to rozwiązanie każdemu z Państwa kto zmaga się z problemem uciekającego kota czy wręcz przeciwnie – niesfornego zwierzaka, który zagraża otoczeniu.

Pastuch elektryczny dla kota - działanie urządzenia

Oferowane w naszym sklepie ogrodzenia są w pełni bezpieczne dla pupili, a zwierzę po zetknięciu z ogrodzeniem poczuje jedynie lekki ból, który odwiedzie go od wtargnięcia na dany teren. Tego typu pastuch elektryczny dla kota z powodzeniem zabezpieczy każde miejsce, dzięki czemu uprawy i hodowle zwierząt gospodarczych będą chronione przed odwiedzinami kotów. Elektryczny pastuch dla kota to doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto zmaga się z problemem uciekającego kota czy wręcz przeciwnie ? niesfornego zwierzaka, który zagraża otoczeniu.

Pastuch dla kota - dlaczego warto?

Pastuchy dla kotów to gotowe zestawy idealnie przystosowane do ochrony danego terenu. W skład każdego zestawu wchodzą niezbędne elementy, które wystarczy ze sobą połączyć zgodnie z załączoną instrukcją, a wybrany teren będzie w pełni zabezpieczony. W naszym sklepie znajdują się różne modele pastuchów, które przeznaczone są właśnie dla małych zwierząt. Gotowy zestaw pozwala stworzyć bezpieczny dla otoczenia i skuteczny w działaniu elektryczny pastuch dla kota, który zapewni komfort i wygodę!

Elektryczny pastuch dla kota - efektywny i innowacyjny

Uciekające i zagrażające innym zwierzętom koty to częsty i uciążliwy kłopot. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, stworzyliśmy niezwykle efektywne i wydajne urządzenie ? pastuch elektryczny dla kota. Jego konstrukcja została zaprojektowana w taki sposób, aby całkowicie wyeliminować problem, a w dodatku jest prosta i szybka w montażu. Pastuch dla kota to obecnie najpopularniejsze i najskuteczniejsze rozwiązanie, które zapewnia długofalowy efekt przy minimalnym nakładzie pracy!

Pastuchy dla kotów - najwyższa jakość w dobrej cenie

Każdy pastuch dla kota oferowany w sklepie panfarmerek.pl to urządzenie najwyższej jakości, które wyróżnia się również przystępną ceną. Wybierając jeden z oferowanych przez nas zestawów, będziesz w stanie samodzielnie zamontować skuteczną instalację, która dodatkowo charakteryzować się będzie dużą mobilnością, lekkością i wygodą w przenoszeniu z miejsca na miejsce. Urządzenia z tej kategorii są także:

  • uniwersalne - mogą być zasilane zarówno z baterii, akumulatora 12 V (może być używany) jak i z sieci elektrycznej;

  • skuteczne - mocny impuls elektryczny gwarantuje pełną kontrolę nad trudnymi do upilnowania zwierzętami;

  • bezpieczne - migająca lampka kontrolna pokazuje prawidłową pracę elektryzatora,

  • trwałe - są odporne na warunki atmosferyczne dzięki pudełkowej obudowie z trwałego tworzywa sztucznego - posłużą przez wiele lat!

Warto dodać, że pastuchy dla kota posiadają wszelkie stosowne certyfikaty jakościowe oraz są objęte gwarancją, a ich wysoka jakość zapewnia wieloletnią użyteczność i sprawność.


pixelpixelpixelpixel