100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )
Darmowa dostawa od 400,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Pastuchy na wydry i bobry

( ilość produktów: 5 )
Przedziały cenowePrzedziały cenowe
Paliki w zestawiePaliki w zestawie

Zabezpieczenie dowolnego terenu przed gryzoniami i szkodnikami takimi jak wydry jest nie lada wyzwaniem. Chcąc pomóc Państwu w tym problemie oferujemy skuteczne i przystępne cenowo ogrodzenia elektryczne. Taki pastuch elektryczny na wydry jest sprawdzonym rozwiązaniem zabezpieczającym przed inwazją małych zwierząt. Stworzycie bardzo łatwo całe ogrodzenie samodzielne kupując jeden z naszych gotowych zestawów. W skład takiego zestawu wchodzi kilka elementów: elektryzator, izolatory, palik uziemiający, a także linka z drutu, plecionki lub splotki. W zależności od potrzeb możecie stworzyć dowolnie długie i wysokie ogrodzenie kupując konkretne produkty z naszej oferty. W przypadku wyder ogrodzenie nie musi być bardzo wysokie, a proponowany przez nas pastuch elektryczny na wydry jest dostosowany właśnie do takich wymagań. Niektóre modele można używać przy niskim poroście trawy, ale oferujemy także bardziej zaawansowane zestawy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.

Pastuch na wydry - działanie ogrodzenia elektrycznego

Odpowiednie zabezpieczenie dowolnego terenu przed gryzoniami i szkodnikami takimi jak wydry jest nie lada wyzwaniem. Chcąc ułatwić to zadanie naszym klientom, oferujemy niezwykle skuteczne i przystępne cenowo pastuchy na wydry. Jest to sprawdzone rozwiązanie zabezpieczające przed inwazją małych zwierząt. Instalacja jest prosta w montażu ? stworzenie jej jest możliwe dzięki któremuś z naszych gotowych zestawów. Co ważne, pastuch na wydrę jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia ludzi i zwierząt. W chwili zetknięcia się gryzonia z przewodami ogrodzenia występuje krótkotrwałe uczucie bólu, spowodowane przepływem impulsu elektrycznego. Zwierzę odruchowo się cofa, a po kilku dotknięciach drutu lub taśmy całkowicie unika kontaktu z przewodami ogrodzeniowymi.

Pastuch elektryczny na wydry - dlaczego warto?

Pastuch na wydrę pozwala na skuteczne zabezpieczenie m.in. stawów rybnych, różnego rodzaju upraw, ogrodów, sadów czy działek. Urządzenie tego typu doskonale sprawdza się przy zasilaniu małych i średnich ogrodzeń o długości linii do nawet 12 km. Pastuch elektryczny na wydry to instalacja niezwykle innowacyjna i użyteczna, dzięki której możliwe jest wyeliminowanie istotnych problemów i pozbycie się ryzyka związanego ze szkodami, które może wywołać inwazja gryzoni.

Pastuch na wydrę - efektywne i innowacyjne urządzenie

Pastuch elektryczny na wydry nie musi być bardzo wysoki. Oferowane przez nas urządzenia są doskonale dopasowane właśnie do tego typu wymagań. Niektóre modele można wykorzystywać przy niskim poroście trawy, choć w naszej ofercie znajdują się również bardziej zaawansowane zestawy. W zależności od potrzeb pastuch na wydry można zamontować na dowolnie długiej długości i wysokości.

Pastuchy na wydry - najwyższa jakość w dobrej cenie

Pastuchy na wydry to urządzenia najwyższej jakości, które wyróżniają się przede wszystkim mobilnością, lekkością i wygodą w przenoszeniu z miejsca na miejsce. Co ważne, są to również ogrodzenia niezwykle proste w montażu. W naszym sklepie znajdziesz szereg modeli i zestawów, które różnią się m.in. pod kątem zasilania, mocy czy rozmiaru. W skład każdego zestawu wchodzi nie tylko sam pastuch wydry, ale również wszystkie elementy niezbędne do prawidłowego funkcjonowania instalacji. Urządzenia z naszej oferty są także:

  • uniwersalne - mogą być zasilane z akumulatora lub za pomocą zasilacza sieci elektrycznej;

  • skuteczne - mocny impuls elektryczny gwarantuje pełną kontrolę nad trudnymi do upilnowania zwierzętami;

  • bezpieczne - migająca lampka kontrolna pokazuje prawidłową pracę elektryzatora,

  • trwałe - zabezpieczone przed opadami atmosferycznymi będą działać przez wiele lat!

Warto dodać, że powyższe ogrodzenia posiadają wszelkie stosowne certyfikaty jakościowe oraz są objęte gwarancją, a ich wysoka jakość zapewnia wieloletnią użyteczność i sprawność.

pixelpixelpixelpixel