100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )
Darmowa dostawa od 400,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Strzykawki weterynaryjne

( ilość produktów: 7 )

Strzykawki weterynaryjne - wyposażenie gabinetu weterynaryjnego

Chociaż leczenie zwierząt znacznie różni się od leczenia ludzi, to niektóre wyroby medyczne są do siebie podobne. Ważne, by decydując się na zakup zwrócić na to należytą uwagę i dobrać właściwe akcesoria dopasowane nie tylko do zabiegów, medykamentów, ale również gatunku leczonego stworzenia Jednym z podstawowych produktów, bez którego żaden lekarz nie jest w stanie właściwe pracować jest strzykawka weterynaryjna. Strzykawki weterynaryjne dostępne na rynku wyprodukowane zostały w różnych rozmiarach i pojemnościach, co pozwala na ich właściwe dobranie do zwierzęcia.

Strzykawka weterynaryjna - charakterystyka produktu

Strzykawka weterynaryjna dostępna w naszej ofercie znacznie różni się wyglądem od tradycyjnej strzykawki. Przede wszystkim jej główną zaletą jest pełna automatyzacja. Oznacza to, że wystarczy umieścić w niej fiolkę preparatu, który chcesz zaaplikować i dobrać właściwe parametry. Strzykawka samodzielnie odmierzy właściwą dawkę, a po aplikacji uzupełni niedobór preparatu, tak by urządzenie było gotowe do przyjęcia następnego pacjenta. Strzykawki automatyczne sprawdzają się doskonale przy masowych szczepieniach np. bydła hodowlanego, ptactwa lub innych gatunków zwierząt, często spotykanych w gospodarstwach rolnych. Istotnym elementem, na który warto zwrócić szczególną uwagę jest wygodny uchwyt, który pozwala na stabilne trzymanie strzykawki. Co więcej, dawkę leku zaaplikujesz jednym pociągnięciem, co dodatkowo ułatwi twoją pracę. Postaw na wysokiej jakości produkty i skorzystaj z naszej szerokiej oferty produktowej. Każdy z automatów podlega gwarancji, z której możesz skorzystać.

Automatyczna strzykawka weterynaryjna - co warto wiedzieć?

Strzykawki weterynaryjne proponowane w naszym sklepie wyprodukowane są z wysokiej jakości materiału. Oznacza to, że są niebywale trwałe i odporne, co zapewni ci działający sprzęt na wiele długich lat. Oprócz rękojeści i specjalnie przygotowanego dozownika strzykawki mają możliwość wymiany igieł. Umożliwi ci to zachowanie odpowiedniej higieny po każdym wykonanym zastrzyku. Zdecyduj się na proponowane przez nas zestawy, w których oprócz automatu otrzymasz zestaw igieł dopasowany do pistoletu oraz konkretnego gatunku zwierząt. Automatyczne strzykawki weterynaryjne gwarantuje ci wygodę i komfort pracy oraz szybkość działania. To natomiast przełoży się na niemal bezbolesną i bezstresową aplikację medykamentu u poszczególnych zwierząt.

 

pixelpixelpixelpixel