100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )
Darmowa dostawa od 400,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Pastuchy dla koni

( ilość produktów: 14 )

Szukasz gotowego zestawu do wykonania ogrodzenia elektrycznego na wybiegu/pastwisku dla koni? Internetowy sklep PanFarmerek.pl oferuje duży wybór kompletnych zestawów ogrodzeniowych dla koni, w których skład wchodzą elektryzatory (modele uniwersalne, sieciowe i bateryjne), taśmy elektryczne, zasilacze, izolatory do taśmy, w przypadku elektryzatorów bateryjnych przewody do podłączenia akumulatora (krokodylki), paliki uziemiające i tabliczki ostrzegawcze. Elektryczne pastuchy dla koni są w pełni dla nich bezpieczne, w najmniejszym stopniu nie zagrażają również człowiekowi. Przez pastuchy dla koni przepływa prąd o wysokim napięciu, ale nie stanowi on zagrożenia dla życia lub zdrowia zwierząt czy ludzi. Dotknięcie przewodu wywołuje jedynie uczucie bólu, co skutecznie odstrasza od ogrodzenia. Do dyspozycji naszych klientów przygotowaliśmy kilka różnych, gotowych do montażu zestawów ogrodzeniowych. Co warte podkreślenia, prezentowane pastuchy to produkty wysokiej klasy, niezawodne w działaniu, trwałe i tanie w eksploatacji. Wybierz model dopasowany do własnych potrzeb.

Przedziały cenowePrzedziały cenowe
Paliki w zestawiePaliki w zestawie

Pastuchy dla koni - jak działa ogrodzenie elektryczne?

Pastuchy dla koni to w pełni bezpieczne urządzenia zarówno dla zdrowia ludzi, jak i samych zwierząt. Ich działanie bazuje na specjalnym elektryzatorze, który wytwarza impuls elektryczny w chwili zetknięcia się zwierzęcia z przewodami ogrodzenia. Impuls wywołuje krótkotrwałe uczucie bólu, dlatego zwierzę odruchowo cofa się, a po kilku dotknięciach drutu lub taśmy całkowicie unika kontaktu z przewodami ogrodzeniowymi. Pastuch elektryczny dla koni jest rozwiązaniem szczególnie pomocnym przy zwierzętach niepokornych i trudnych do opanowania. Konie mimo swoich rozmiarów są wyjątkowo wrażliwe na punktowe dotknięcia skóry, dlatego szybko nabierają respektu do ogrodzenia.

Pastuch elektryczny dla koni - efektywny i innowacyjny

Pastuch dla konia to urządzenie dedykowane przede wszystkim przy hodowlach koni i innych miejscach, gdzie kluczowe jest zabezpieczenie zwierząt. Ogrodzenia z naszego sklepu wyróżniają się wyjątkowo efektywnością oraz innowacyjną konstrukcją, która przekłada się oczywiście na ich skuteczność. Jeśli zatem zależy ci na wydajnym elektryzatorze, który dodatkowo zamontujesz szybko i łatwo, koniecznie zapoznaj się z ofertą naszej marki! Pastuch elektryczny dla koni wyposażony jest w specjalne izolatory, które wystarczy wkręcić w drewniane paliki (zgodnie z załączoną instrukcją), a następnie rozmieścić w odpowiedniej odległości. W dalszej kolejności należy rozwiesić taśmę, podpiąć urządzenie za pomocą dołączonego kabla, wbić w ziemię palik uziemiający oraz włączyć pastuch do sieci i gotowe! Oczywiście trzeba również pamiętać o konieczności zawieszenia tabliczki ostrzegawczej. Cały proces nie zajmie ci więcej niż kilkadziesiąt minut!

Pastuch dla konia - urządzenia najwyższej jakości

Pastuchy dla koni, jakie znajdziecie w naszym sklepie to urządzenia najwyższej jakości, które wyróżniają się przede wszystkim mobilnością, lekkością i wygodą w przenoszeniu z miejsca na miejsce. Co ważne, są to również ogrodzenia niezwykle proste w montażu. W naszej ofercie znajdziesz szereg modeli, które różnią się m.in. pod kątem zasilania, mocy czy rozmiaru. W skład każdego zestawu wchodzi nie tylko sam pastuch dla konia, ale również wszystkie elementy niezbędne do prawidłowego funkcjonowania instalacji. Opisywane urządzenia są także:

  • uniwersalne - mogą być zasilane z baterii, akumulatora lub sieci elektrycznej,
  • skuteczne,
  • bezpieczne - migająca lampka kontrolna ukazuje prawidłową pracę elektryzatora,
  • trwałe - odporne na wszelkiego rodzaju warunki atmosferyczne.

Warto dodać, że ogrodzenia tej kategorii posiadają wszelkie stosowne certyfikaty jakościowe oraz są objęte gwarancją, a ich wysoka jakość zapewnia wieloletnią użyteczność i sprawność.

pixelpixelpixelpixel