100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )
Darmowa dostawa od 400,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Żywołapki na myszy

( ilość produktów: 1 )

Żywołapki na myszy, które nie wyrządzają krzywdy

Masz dość myszy, które oblegają Twój teren? W tej kategorii znajdziesz nowoczesne żywołapki na myszy, które nie wyrządzają krzywdy. Łączą w sobie skuteczność, bezpieczeństwo i trwałość, a co najważniejsze wspierają walkę z tymi niechcianymi gośćmi. Oferujemy produkty zaprojektowane z myślą o minimalizowaniu wpływu szkodników na otoczenie, uprawy i inne zwierzęta.

Żywołapki na myszy to specjalistyczne konstrukcje używane do chwytania myszy na każdym terenie. Ich budowa jest opracowana w taki sposób, żeby użytkownik mógł schwytać myszy, a później swobodnie uwolnić je w wybranym miejscu na przykład w środowisku naturalnym. W przeciwieństwie do tradycyjnych pułapek, żywołapki na myszy oferują bardziej humanitarne i bezkrwawe podejście do zwalczania szkodników.

Żywołapki na myszy – proste konstrukcje, które dają wiele możliwości

Jak wygląda żywołapka na myszy? W większości przypadków te produkty składają się z wejścia, wnętrza i atrakcyjnej przynęty. Mysz zwabiona smakołykami dostaje się do wnętrza pułapki. Do wyboru są żywołapki z jednym lub dwoma wejściami, więc z łatwością dopasujesz konkretne do indywidualnych oczekiwań.

Wnętrze pułapki ma mechanizm, który zapobiega ucieczce, jednocześnie nie powodując obrażeń. Jak wspomnieliśmy, żeby przyciągnąć myszy do żywołapki, umieszcza się w niej przynętę, która często jest dołączona do zestawu.

Żywołapki na myszy dbają, żeby schwytane myszy nie mogły wydostać się z „więzienia”. Mechanizm zabezpieczający nie rani i zapewnia bezpieczeństwo dla schwytanych zwierząt.

Żywołapka na myszy – skuteczna, bezpieczna, humanitarna

Wszystkie żywołapki z tej kategorii zapewniają maksymalną skuteczność w schwytaniu szkodników. Proste i solidne mechanizmy i atrakcyjne przynęty sprawiają, że zwierzęta trafiają do pułapki bezpiecznie i szybko, a Ty masz problem z głowy.

Wszystkie konstrukcje powstały z myślą o prostej obsłudze, więc bez względu na to, czy jesteś doświadczonym użytkownikiem, czy dopiero zaczynasz walkę z myszami, z łatwością poradzisz sobie z ich montażem i obsługą!

Żywołapka na myszy wykonana z metalu

Jakie produkty znajdziesz w sklepie panfarmerek.pl? Oferujemy między innymi metalowe żywołapki wyposażone w przejrzyste okienko rewizyjne. To innowacyjne rozwiązanie umożliwia monitorowanie schwytanych szkodników bez konieczności otwierania pułapki. Wybierz żywołapkę z naszego asortymentu – nadaje się do użytku domowego i profesjonalnego!

pixelpixelpixelpixel