100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )
Darmowa dostawa od 400,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge
Przedziały cenowePrzedziały cenowe
+ Rozwiń- Ukryj

Dział pastuchy - ogrodzenia elektryczne to szeroko rozwinięta część naszej działalności.

W naszej ofercie znajdują się zarówno kompletne ogrodzenia elektryczne m. in. dla bydła, koni, psów, kotów, przeciwko wydrom i innym szkodnikom, jak i poszczególne akcesoria do budowy pastuchów. Zaliczymy do nich elektryzatory sieciowe, elektryzatory akumulatorowe, elektryzatory uniwersalne, siatki elektryczne, taśmy do pastucha, plecionki, druty ocynkowane, słupki plastikowe (paliki), izolatory, testery napięcia, uchwyty i zestawy bramowe oraz inne.

Ogrodzenia elektryczne - dlaczego warto z nich korzystać, do czego służą

Ogrodzenia elektryczne wykorzystywane są przez właścicieli posesji już od bardzo dawna. Taki sposób grodzenia swojego terenu zapobiega przedostawaniu się intruzów, ale również i uciekaniu zwierząt hodowlanych poza wyznaczony teren. Korzystanie z odpowiednio dobranych pastuchów elektrycznych, w dużej mierze wpływa na zachowanie bezpieczeństwa. Jest to szczególnie istotne, gdy zwierzęta hodowlane pozostają na noc na zewnątrz. Wtedy włączone ogrodzenie zapobiega przedostawaniu się zwierząt leśnych oraz wolnożyjących.

Ogrodzenia elektryczne pastuchy - do czego przeznaczone?

Warto też wiedzieć, do czego przeznaczone są oferowane przez nas ogrodzenia elektryczne pastuchy oraz przy jakich zwierzętach sprawdzą się najlepiej. Przede wszystkim proponowane przez sklep PanFarmerek będą niezastąpione przy między innymi psach, kotach, ale i większych zwierzętach, takich jak bydło hodowlane czy konie. Nasze nowoczesne modele pastuchów zapobiegają także przedostawaniu się szkodników. Rodzajów takich ogrodzeń jest w naszej ofercie naprawdę sporo, co znacząco ułatwia dopasowanie dla siebie najlepszych modeli, które sprawdzą się w konkretnych sytuacjach. Są to między innymi elektryzatory:

  • sieciowe;

  • akumulatorowe;

  • uniwersalne;

Warto przyjrzeć się całej kolekcji, by wybrać coś dla siebie.

Ogrodzenie pastuch dopasowany do rodzaju zwierząt

Oczywiście każde ogrodzenie pastuch musi być dopasowane do konkretnego rodzaju zwierzęcia. Inne modele wykorzystuje się przy niewielkich zwierzętach, jak właśnie koty i psy, a jeszcze inna moc oraz wielkość potrzebna będzie przy dużej zwierzynie. Na całe szczęście wszystko to, jak najbardziej można dopasować względem swoich potrzeb i preferencji. To umożliwi pewne zabezpieczenie swojego terenu, zarówno od wewnątrz, jak i od zewnątrz.

Elektryczne ogrodzenie - niezbędne dodatki

Należy też pamiętać o tym, że elektryczne ogrodzenie to nie wszystko. Dużą rolę odgrywają również dopasowane akcesoria, czyniące zarówno instalacje, jak i późniejsze korzystanie z ogrodzenia, o wiele bezpieczniejszym. Takie dodatki to między innymi izolatory do ogrodzenia, a także uchwyt do ich wkręcania oraz przytrzymywania. Przydatny też będzie wysokiej jakości tester napięcia, który umożliwi dobór odpowiedniej i bezpiecznej mocy. Więcej potrzebnych produktów można znaleźć w kategorii akcesoriów do pastucha.

pixelpixelpixelpixel