100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )
Darmowa dostawa od 400,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Nasiona na poplon

( ilość produktów: 16 )
PojemnośćPojemność
MarkaMarka

Nasiona na poplon

Sianie nasion poplonowych to jedna z najbardziej efektywnych metod poprawiania jakości gleby. Rośliny poplonowe nie tylko tworzą naturalny nawóz, ale są również cenne jako pasza dla zwierząt hodowlanych oraz atrakcyjne dla pszczelarzy, którzy wybierają je jako rośliny miododajne. Sklep PanFarmerek oferuje różne mieszanki nasion na poplon, dostosowane do różnych potrzeb.

Jakie wybrać nasiona poplonowe?

Wśród nasion poplonowych można znaleźć rośliny takie jak facelia, rzodkiew oleista czy gorczyca. Wybierając nasiona na poplon powinno się kierować przede wszystkim, tym w jakim celu mają być zasiane nasiona. Rolnicy szukający nasion na paszę wybiorą inne nasiona niż pszczelarze, którzy szukają roślin miododajnych. Jeśli chcesz wybrać nasiona na poplon, które mają być wykorzystane na paszę dla bydła wybierz, np. nasiona rzodkwi oleistej. Natomiast jeśli jesteś pszczelarzem i interesują Cię rośliny miododajne wybierz nasiona facelii. 

Jakie przynoszą korzyści nasiona poplonowe?

Sianie nasion na poplon to naturalna metoda na zapobieganie erozji gleby. Rośliny polonowe poprawiają strukturę gleby. Dostarczają do gleby cenne składniki odżywcze. Nasiona poplonowe mogą być siane jako rośliny na paszę dla bydła lub jak już wspomniano jako rośliny miododajne. Ich podwójne zastosowanie sprawia że są one coraz bardziej popularne wśród rolników. Ponadto, stosując nasiona na poplon zmniejsza się zapotrzebowanie na nawozy sztuczne, dzięki temu Twoje uprawy będą bardziej ekologiczne i przyjazne dla środowiska. 

Nasiona na poplon – opakowania różnej wielkości

W naszej ofercie posiadamy nasiona poplonowe w opakowaniach o różnej wielkości, dzięki temu nie musisz się martwić, że opakowanie będzie za duże lub za małe. W sklepie PanFarmerek każdy znajdzie dla siebie odpowiednie opakowanie, zarówno właściciel małego gospodarstwa jak i dużego. Proponujemy Państwu opakowania 25kg i 5kg, które będą idealne do każdego gospodarstwa.

pixelpixelpixelpixel