100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )
Darmowa dostawa od 400,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Pastuchy na kuny

( ilość produktów: 3 )

Pastuch na kuny - działanie ogrodzenia elektrycznego

Pastuchy elektryczne na kuny to obecnie najnowocześniejsze i najbardziej skuteczne rozwiązanie w walce z uciążliwymi gryzoniami. Ponadto urządzenie można łatwo i sprawnie zamontować na rynnach i rurach odprowadzających wodę opadową, dzięki czemu urządzenie zabezpiecza budynek przed wspinaniem się kun na dach w celu założenia gniazda. Warto dodać, że pastuch na kuny jest w pełni bezpieczny dla zdrowia ludzi i zwierząt. Gdy kuna będzie próbowała dostać się do wnętrza domu, porazi ją impuls elektryczny, który zostanie zapamiętany jako bolesne uderzenie. Po kilku wejściach zakończonych porażeniem zwierzę zrezygnuje z dalszych starań wejścia na dach.

Pastuchy elektryczne na kuny - dlaczego warto?

Kuny to sprytne gryzonie, które najczęściej pojawiają się na poddaszach, strychach, w garażach lub w budynkach gospodarczych. Mogą skutecznie przegryźć warstwę termoizolacyjną, co wiąże się z kosztownymi naprawami poszycia dachu. Z pomocą przychodzi innowacyjny pastuch elektryczny na kuny, który został zaprojektowany z myślą o odstraszaniu szkodników. Pastuch na kuny gwarantuje kompleksową ochronę, ponieważ zwierzę nie jest w stanie w żaden sposób go przeskoczyć lub obejść.
Pastuchy na kuny - efektywne i innowacyjne urządzenia

Ogrodzenie elektryczne najczęściej kojarzone jest z ochroną wyznaczonego obszaru, na którym wypasane jest bydło lub inne zwierzęta gospodarskie. Jednak oprócz tradycyjnego wykorzystania znajduje też szerokie zastosowanie podczas zwalczania i zabezpieczania poddaszy i dachów przed pojawiającymi się kunami. Pastuch elektryczny na kuny skutecznie odstrasza te uciążliwe gryzonie, które mogą wyrządzić poważne szkody w poszyciu dachu oraz termoizolacji. Oferowane przez nas pastuchy na kuny są idealnie dostosowane do tego zadania.

Pastuch elektryczny na kuny - najwyższa jakość w dobrej cenie

Oferowane przez sklep panfarmerek.pl Pastuchy na kuny to urządzenia wyróżniające się nie tylko przystępną ceną, ale również szeregiem innych istotnych cech. Są przede wszystkim mobilne, lekkie i wygodne w użytkowaniu. Co ważne, instalacje są także proste w samodzielnym montażu. W naszej ofercie znajduje się szereg modeli i zestawów, które różnią się pod kątem poszczególnych parametrów, jednak wszystkie je łączy najwyższa jakość. Pastuchy elektryczne na kuny są także:

uniwersalne - mogą być zasilane zarówno z baterii, akumulatora 12 V, jak i z sieci elektrycznej;
skuteczne - mocny impuls elektryczny gwarantuje pełną kontrolę nad trudnymi do upilnowania zwierzętami;
bezpieczne - migająca lampka kontrolna pokazuje prawidłową pracę elektryzatora,
trwałe - zabezpieczone przed opadami atmosferycznymi i potencjalnym pożarem będą działać przez wiele lat!

Warto dodać, że te ogrodzenia posiadają wszelkie stosowne certyfikaty jakościowe oraz są objęte gwarancją, a ich wysoka jakość zapewnia wieloletnią użyteczność i sprawność.

pixelpixelpixelpixel