100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )
Darmowa dostawa od 400,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Pastuchy na dziki

( ilość produktów: 9 )
Przedziały cenowePrzedziały cenowe
Paliki w zestawiePaliki w zestawie

W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo różnorodne elementy wchodzące w skład budowy ogrodzeń elektrycznych. Wśród nich posiadamy gotowe zestawy do tworzenia ogrodzeń chroniących przed dzikami. Niektóre z nich przystosowane są do pracy nawet w bardzo trudnych warunkach, gdzie teren jest porośnięty gęsta roślinnością. Oferowany przez nas pastuch elektryczny na dziki jest skuteczną ochroną przed tego typu dziką zwierzyną. Możemy Państwu zaproponować zestawy o różnym napięciu. Niektóre z naszych zestawów posiadają możliwość kontrolowania i sygnalizacji ich elektrycznego stanu. Dodatkowo niektóre modele wyposażone są także w wyświetlacz LCD, który ukazuje poziom napięcia. W zestawach znajdziecie Państwo elektryzator, izolatory, drut, palik uziemiający oraz tablicę ostrzegawczą czyli wszelkie niezbędne do budowy ogrodzenia elektrycznego elementy. Proponowany przez nas każdy pastuch spełnia wszelkie normy i wymagania. Zachęcamy do kontaktu z naszym sklepem – rozwiejemy chętnie wszystkie Wasze wątpliwości.

Pastuchy na dziki - w obronie upraw i terenów zielonych

Dziki to zwierzęta roślinożerne, które na co dzień korzystają z pokarmu leśnego, czyli różnego rodzaju szyszek, pędów, kory leśnej czy roślin. Poruszają się najczęściej w stadach i migrują głównie w poszukiwaniu pożywienia. Bardzo często odwiedzają okoliczne pola uprawne, dlatego tak istotne są nowoczesne pastuchy na dziki, które chronią ziemię rolną i plony przed atakiem tych zwierząt. Locha z małymi potrafi bowiem wyrządzić niezwykłe szkody np. w ziemniakach, kukurydzy czy zbożach. Dziki ryją i niszczą również trawniki czy ogrody, o ile oczywiście nie są one w skuteczny sposób zabezpieczone. Najlepszym rozwiązaniem w tym przypadku jest efektowny i prosty w montażu pastuch elektryczny na dziki, który zapewni bezpieczeństwo twojego terenu, a jednocześnie nie zrobi zwierzętom krzywdy.

Pastuch na dziki - najwyższa jakość i skuteczność

Nowoczesne i wysoce skuteczne pastuchy na dziki to jedna z kluczowych kategorii naszej marki, którą nieustannie rozbudowujemy i udoskonalamy. Proponujemy zarówno kompletne zestawy o różnym napięciu, jak i pojedyncze elementy konstrukcji. Niektóre nasze produkty są przystosowane do pracy nawet w bardzo trudnych warunkach, gdzie teren jest porośnięty gęstą roślinnością. Jeśli cenisz sobie innowacyjne rozwiązania technologiczne, to twoje oczekiwania z całą pewnością spełni pastuch na dziki wyposażony w wyświetlacz LCD, który pokazuje poziom napięcia ogrodzenia oraz wyposażony jest w opcję kontrolowania i sygnalizacji ich elektrycznego stanu. Co ważne, nasze ogrodzenia są całkowicie bezpieczne dla zdrowia ludzi i zwierząt. W chwili zetknięcia się zwierzęcia z przewodami ogrodzenia elektrycznego występuje krótkotrwałe uczucie bólu, spowodowane przepływem impulsu elektrycznego. Zwierzę odruchowo cofa się, a po kilku kontaktach z drutem lub taśmą całkowicie unika kontaktu z przewodami ogrodzeniowymi.

Pastuch elektryczny na dziki - wygodne zestawy

Oferowane przez nas zestawy pastuchów na dziki zawierają wszystkie elementy, które konieczne są do stworzenia skutecznej konstrukcji. Są to przede wszystkim: elektryzator, izolatory, drut, palik uziemiający oraz tablica ostrzegawcza. Co ważne, każdy nasz pastuch na dziki jest niezwykle prosty w montażu i dalszej obsłudze, a jego zasilanie możliwe jest zarówno z sieci, jak i z akumulatora 12V. Pastuch elektryczny na dziki nie jest odporny na zmienne warunki pogodowe, dlatego bezwzględnie należy dokładnie zabezpieczyć go przed opadami atmosferycznymi.

 

pixelpixelpixelpixel