100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )
Darmowa dostawa od 400,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Pułapki na szczury

( ilość produktów: 8 )
Przedziały cenowePrzedziały cenowe

Skuteczne pułapki na szczury

Szczury nie są mile widziane w budynkach, a ich obecność wywołuje niekiedy lęk i odrazę wśród mieszkańców i osób odwiedzających. W przypadku, gdy nie stanowią one plagi można z powodzeniem pozbyć się ich na własną rękę przy użyciu pułapki na szczury bez konieczności wynajmowania specjalistycznych firm. Dzięki tej sprawdzonej od lat metodzie w szybki sposób można wyeliminować osobniki, które zakłócają codzienne funkcjonowanie w danym obiekcie.

Pułapka na szczury - pozbądź się szkodliwych gryzoni

Tradycyjna pułapka na szczury jest rozwiązaniem niezwykle skutecznym. Już w kilka chwil uśmierca ona szczura, dzięki czemu masz pewność, że nigdy więcej nie powróci on do Twojego domu. Gdy masz podejrzenie, że w budynku buszuje szczur ustaw pułapkę tuż obok ścian tak, by przemykający obok niej osobnik złapał się w nią. Zastawiając pułapkę na szczury pamiętaj, aby zwabić go do niej tak, aby w szybki sposób przyniosła ona oczekiwany rezultat. Ustawiając ją koniecznie pamiętaj, żeby uniemożliwić do niej dostęp dzieciom i wszystkim zwierzętom domowym, które mogłyby zrobić sobie krzywdę.

Pułapki na szczury - na jakie najlepiej się zdecydować?

Pułapki na szczury zatrzaskowe i lepowe mają za zadanie uśmiercić danego osobnika. Jest to niezwykle szybki oraz mało kosztowny sposób na odzyskanie spokoju. Pułapka zatrzaskowa jest wyposażona w prosty, lecz bardzo mocny mechanizm, który natychmiastowo zabija szczura poprzez złamanie jego karku. Pułapka lepowa natomiast wyposażona jest w powierzchnię lepową, w którą łapie się szczur. Bez problemu można z niej tworzyć przeróżne kształty, dzięki czemu w prosty sposób można ją umieścić nawet w najbardziej problematycznych i trudno dostępnych miejscach, co czyni ją niesłychanie skutecznym sposobem na pozbycie się gryzoni.

Pułapka na szczury, która przynosi efekty

Szczur potrafi wyrządzić w domu, jak i w biurze, czy budynku użyteczności publicznej wiele uciążliwych szkód. Dobra pułapka na szczury pozbędzie się raz na zawsze problemu, jakim są gryzonie. Możesz zapomnieć o pogryzionych przewodach elektrycznych i kablach, czy uszkodzonych innych elementach wyposażenia domu, czy też o chorobach i pasożytach, których nosicielami są te niewielkie zwierzęta. Straty w budynku wywołane przez szczury nie zawsze są wielkie, lecz mogą wiązać się z koniecznymi wydatkami, których nie przewidziało się w budżecie. W ofercie sklepu internetowego Pan Farmerek znajdziesz wiele pułapek, które skutecznie wyeliminują te szkodliwe gryzonie.

pixelpixelpixelpixel