100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )
Darmowa dostawa od 400,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Przedziały cenowePrzedziały cenowe
+ Rozwiń- Ukryj
Paliki w zestawiePaliki w zestawie

Posiadacie Państwo niesfornego psa lub kota, który przechodzi pod siatką ogrodzeniową? A może dokuczają Wam gryzonie i szkodniki?

W ofercie naszego sklepu znajdziecie skuteczne rozwiązanie na takie problemy. Jest nim pastuch elektryczny, który w szybkim czasie pozwala pozbyć się nieproszonych gości lub też zaprowadzić porządek na własnym podwórku. Jest to w pełni bezpieczne dla zwierząt, gdyż wywołuje jedynie niewielki ból i ma działanie odstraszające.

Pragniemy Państwu zaoferować specjalne zestawy, które pozwolą Wam łatwo zbudować własne ogrodzenie elektryczne. W ich składzie znajdziecie wszystkie niezbędne do tego elementy, takie jak elektryzator akumulatorowy, linka, izolatory, palik uziemiający, zasilacz, a także tabliczkę ostrzegawczą. Elektryczny pastuch może posiadać w swojej budowie taśmę, plecionkę lub drut.

Oferujemy Państwu zróżnicowane zestawy dzięki czemu każdy z Was może dopasować wszelkie elementy do swoich potrzeb i wymagań. Zachęcamy do poznania naszej całej oferty.

Pastuch elektryczny - doskonałe zabezpieczenie dla zwierząt

Ogrodzenie elektryczne, czyli tak zwany pastuch elektryczny, to niezwykle skuteczne rozwiązanie. Sprawdza się do ogradzania terenu pastwiska czy wybiegu dla zwierząt hodowlanych, takich jak kozy, świnie czy krowy w postaci pastucha dla bydła. Służy także do zabezpieczania upraw oraz terenu przed dziką zwierzyną, na przykład wydrami, dzikami czy jeleniami. W naszej ofercie znajdziesz też zestaw przeznaczony dla koni. Oferowane przez nas pastuchy elektryczne doskonale sprawdzą się także do wydzielania stref dla dużych i małych psów oraz kotów. To rozwiązanie będzie pomocne, jeśli chcemy zapobiec ucieczkom naszego pupila lub ochronić nasze uprawy w przydomowym ogródku. Pastuch elektryczny chętnie wybierają również działkowcy, którzy chcą zabezpieczyć swój teren.

Elektryczny pastuch - czy jest bezpieczny?

Warto wspomnieć o tym, że elektryczny pastuch jest w pełni bezpieczny. Impuls elektryczny nie jest groźny dla zdrowia i życia zwierząt oraz ludzi. Przy dotyku wywołuje jednak dyskomfort, działający prewencyjnie i odstraszająco. To niezwykle skuteczne i bezpieczne rozwiązanie. W naszym sklepie internetowym panfarmerek.pl znajdziesz różnego rodzaju zestawy i z pewnością znajdziesz taki, który będzie dostosowany do Twoich potrzeb.

Pastuchy elektryczne - trwałe i solidne rozwiązanie

Wszystkie pastuchy elektryczne dostępne w naszym asortymencie zostały wykonane z trwałych elementów. Dzięki temu będą spełniać swoją funkcję przez długi czas. Oferujemy zróżnicowane zestawy, które wybierzesz w zależności od indywidualnych potrzeb. Nasze pastuchy elektryczne mogą być zasilane zarówno z baterii, akumulatora, jak i sieci elektrycznej. Migająca lampka kontrolna elektryzatora pokazuje prawidłową pracę urządzenia. Pastuchy posiadają skuteczny impuls elektryczny, gwarantujący pełną kontrolę nad trudnymi do upilnowania zwierzętami. Zapoznaj się z naszą ofertą!
Pastuch - łatwy i szybki montaż

W naszym sklepie internetowym panfarmerek.pl wybierzesz odpowiedni pastuch elektryczny, który pozwoli Ci zaprowadzić porządek w ogrodzie lub wyznaczyć teren wybiegu bądź pastwiska. Oferta sklepu obejmuje gotowe zestawy jak i niezbędne elementy pozwalające samodzielnie skompletować zestaw takie jak elektryzator akumulatorowy, palik uziemiający, linkę, izolatory, zasilacz, a także tabliczkę ostrzegawczą. Montaż każdego z dostępnych zestawów jest niezwykle prosty i szybki, przez co nie wymaga specjalistycznej wiedzy. To niezwykle skuteczne i bezpieczne rozwiązanie!

pixelpixelpixelpixel