100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )
Darmowa dostawa od 400,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Nitragina

( ilość produktów: 3 )

Nitragina  zaoszczędź na nawożeniu azotowym roślin

Poprawia wiązanie azotu, ulepsza strukturę gleby, podnosi plony roślin motylkowych – to tylko niektóre z zalet nitraginy. Ten preparat biologiczny, zwany też nawozem bakteryjnym, składa się ze starannie wyselekcjonowanych szczepów symbiotycznych bakterii brodawkowych, dzięki czemu nadaje się do bezpiecznego zaprawienia nasion roślin motylkowych. Nitragina jest stosowana tuż przed siewem i zazwyczaj przyjmuje postać wodnej zawiesiny. Bakterie Rhizobium lub Bradyrhizobium mają zdolność sprawnego wiązania azotu atmosferycznego, co pozwala zaoszczędzić na nawożeniu azotowym roślin. W naszej ofercie kupisz ten preparat biologiczny przeznaczony dla różnych odmian nasion, co sprawia, że każdy wybierze produkt na miarę indywidualnych potrzeb.

Nitragina bezpieczna dla roślin i zwierząt

Dostarczamy bezpieczny preparat biologiczny w postaci nitraginy, który nie stanowi zagrożenia dla zwierząt i roślin. To sprawdzony produkt o cennych właściwościach – przyczynia się do podniesienia plonów roślin motylkowych nawet do 20%. Nitragina może dostarczyć roślinom do 600 kg N na 1 ha w ciągu sezonu wegetacyjnego.

Oferujemy nitraginę do nasion lucerny, nostrzyku i łubinu, co jeszcze bardziej usprawnia zamówienie odpowiedniego rodzaju. Większość preparatów jest dostępna w pojemności 300 g, ale nieustannie aktualizujemy asortyment, aby móc oferować coraz szerszy zakres preparatów biologicznych.

Nitragina – dla wzrostu roślin i poprawy struktury gleby

Jakie korzyści przynosi stosowanie nitraginy? Jak już wspomnieliśmy, zapewnia podniesienie plonów roślin motylkowatych średnio o 10-20%, zwiększa azot atmosferyczny w ilości 45-600 kg/N/ha/rok, a przy tym poprawia strukturę gleby. Poza tym przyczynia się do zwiększenia zawartości białka w plonie, co przekłada się na jeszcze lepsze efekty uprawy. Nitragina jest zatem cennym wsparciem, a co istotne, stanowi niewielką inwestycję, ponieważ w naszej ofercie kupisz ją w bardzo atrakcyjnej cenie.

Nitragina i inne bezpieczne preparaty biologiczne w dobrej cenie

Oferujemy polską nitraginę, więc masz pewność, że produkt pochodzi z bezpiecznego i sprawdzonego źródła. W specyfikacji preparatów biologicznych przedstawiamy sposób użycia oraz przekazujemy więcej informacji o poszczególnych produktach, by ich stosowanie było całkowicie bezpiecznie i skuteczne. Jeśli masz pytania lub wątpliwości, zachęcamy do kontaktu – z przyjemnością odpowiemy, doradzimy lub wskażemy, jaka nitragina okaże się najlepsza. Sprawdź również nasiona rolnicze znajdujące się w naszej ofercie!

pixelpixelpixelpixel